נשמח להיות בקשר

פדיקור

עולם הפדיקור והמניקור תפס תאוצה בשנים האחרונות, וכיום מיליוני נשים ברחבי העולם משתמשות בשיטות הטיפול השונות על מנת לטפח ולטפל בכפות הידיים והרגליים. ריכזנו עבורכם מידע בנושא הפדיקור, ומדוע הוא הפך לכה פופולארי בשנים האחרונות.

 

פדיקור נעשה למטרת טיפול קוסמטיות ולמטרות טיפוליות. רק במדינת ישראל, נפתחים מדי שנה עשרות מכונים חדשים שמציעים שירותי פדיקור לקהל הלקוחות הרחב. נהוג לחשוב שרק נשים מבצעות את טיפולי הפדיקור השונים, אך כיום ניתן לראות ולמצוא לא מעט גברים שבוחרים להשתמש בשיטות הפדיקור השונות. 

 

אם תבחרו לבצע טיפולים קוסמטיים, תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולים שונים – החל מטיפולים שנועדו למטרות יופי ומטיפולים אחרים שנועדו למטרות טיפוליות בגוף. את הטיפולים הקוסמטיים וטיפולי והעיצוב האישי כולנו מכירים – מדובר בטיפול ניקוי לכפות הרגליים שמבוצעים על ידי שפשוף האזורים שבהם נמצא "עור מת". שפשוף האזורים הללו מאפשר להסיר את שכבת העור הפגומה, שגם נותנת תחושה פיזית לא נעימה וכמובן גם מראה לא מטופח, ועל ידי כך שכבת עור חדשה ובריאה תופסת את המקום. כמובן שפדיקור שמטרתו טיפול קוסמטי בא לידי ביטוי גם בצביעת הציפורניים של כפות הרגליים: תוכלו לבצע דברים רבים ומגוונים, החל מצביעה פשוטה, צביעה והדבקה וכמובן תוספות שונות. 

מן הצד השני, טיפולי פדיקור שנועדו למטרות טיפוליות בגוף, יכולות לבוא לידי ביטוי בהסרת שכבת עור "מתה" (בדיוק כמו שעושים בתחילת טיפול פדיקור קומסטיים שציינו קודם לכן), וגם בטיפול שמגיע עד לאזור הברך. מטרת הטיפול היא להעניק לעור מראה חדש ובריא יותר, כאשר המטפל מסיר שכבות עור "ישנות או מתות", וכך מאפשר לגוף לחדש את תאי העור וכמובן גם נותן לגוף מראה חדש ומרענן יותר.

 

אין ספק כי טיפולי פדיקור תפסו תאוצה בשנים האחרונות בעיקר בשל יתרונות הטיפול הקוסמטיים, שמתפתחים ומשתדרגים משנה לשנה. על מנת שתוכלו ליהנות מטיפולי פדיקור או מניקור ברמה גבוהה, עליכם לבחור בבית עסק איכותי, שיוכל לספק לכם את כל היתרונות של פדיקור מקצועי ואיכותי: גם במראה הסופי (קוסמטי) וכמובן גם בהיבט הטיפולי.