נשמח להיות בקשר

מתיחת בטן – איפה ואיך עושים?

הליך של מתיחת בטן הינו ניתוח לכל דבר, כאשר מטרתו העיקרית היא לשפר בהיבט הקוסמטי את נראות הבטן. כאמור, מדובר אולי בניתוח קוסמטי, מאידך, המטרה שלו היא לעצב בצורה הנכונה את הבטן מחדש וכן לשחזר את תווי המתאר מהעבר. חשוב לציין כי ניתוח זה הינו ניתוח המבוצע בהרדמה מלאה ולכן, חשוב לבחור כי יבצעו אותו אך ורק רופאים בעלי שם ומוניטין בתחום. בניתוח זה מוסרים לא מעט עודפי עור ושומן וכך לא רק שממצקים את העור, אלא גם מעצבים את הבטן מחדש. 

למה צריך מתיחת בטן? יתרונות של הליך אחד

הליך של מתיחת בטן טוב לנשים או גברים שיש להם עודפי עור אבל לא רק, כאמור, מדברים כאן על ניתוחים מסוגים שונים שעברה הבטן, התרופפות השרירים וכן העור המדלדל. כאשר הבטן מאבדת את הצורה הנכונה שלה, ההתערבות הכירורגית כמו בלתי נמנעת וכאן נכנס לתמונה ניתוח מתיחת בטן. זה יכול לקרות בעקבות דיאטה חריפה – איבוד משקל רב ואפילו כמה וכמה הריונות, כל אלו מביאים למצב רפוי שמצריך אך ורק ניתוח שישנה את המצב. אם פעם היה העור מתוח והיום הוא רפוי, מסתמן כי רק ניתוח זה ישפר את הנראות וישיב עד כמה שניתן עטרה ליושנה. רוצים לשפר את התחושה הפנימית ובו זמנית את נראות העור שלכם? הגיע הזמן לדבר על מתיחת בטן. 

מתי כדאי להתפנות אל ניתוח מתיחת בטן?

אם תשאלו כל פלסטיקאי, הוא ימליץ לכם לחכות לאחר הלידה ואם אתם עדיין בתהליך הרזייה, רצוי לסיים אותו ואז לבצע מתיחת בטן. חשוב מאוד לשמור על משקל קבוע ורק לאחר מכן לגשת להליך הסופי – כאמור ההליך הכירורגי. יש לכם תכנון ללדת ילד נוסף? רצוי להמתין עם זה ורק לאחר שאתם מגיעים להחלטה כי סיימתם את שלב הלידות – רק אז לעבור אל שלב השינויים הקוסמטיים. זה חשוב לוותר על הליך של ניתוח בזמן שרוצים עדיין ללדת, היות ואם עושים אחרת, שרירי הבטן עלולים להימתח ושוב להתרופף. 

איך ומתי משלבים ניתוח מתיחת בטן? 

אפשר לבצע ניתוח מתיחת בטן כחלק נפרד, מאידך, אפשר בהחלט לשלבו בתוך ניתוח מורכב שמטרתו עיצוב הגוף מחדש. כאמור, תוך כדי הצרת ההיקפים ועיצוב של כל קווי המתאר, אפשר בהחלט גם לעצב את הבטן מחדש. בדומה לכל שאר הניתוחים, גם כאן חשוב ביותר להיוועץ עם רופאים מתאימים ולא לפספס שום שאלה שצריך לקחת בחשבון במעמד טרום הניתוח. כמו כן, יש לספק לרופא את כל המידע הבריאותי הכללי הנדרש והכול בכדי שלא לייצר סיבוכים או קשיים בניתוח ואחריו. כמו כן, בדומה לכל ניתוח, יש לקחת בחשבון את תקופת ההחלמה -אחרי הכול עניין זה משתנה מאדם אחד לאחר.