נשמח להיות בקשר

שיטת הטיפול בחמצן נחשבת לשיטה אפקטיבית ויעילה עבור שיקום והתחדשות עור הפנים. מאות מחקרים וניסויים שבוצעו בתחום הטיפול בחמצן, מוכיחים כי לשיטת הטיפול הזו יש תוצאות אפקטיביות ומשמעותיות על עור הפנים, ומעניקות למטופל אפשרות "להאריך" את חיי עור הפנים.

טיפול בחמצן 1

שיטת הטיפול שמבוססת על טיפול בחמצן, מוענקת על ידי מסיכה ומחולל חמצן מיוחדים. החמצן למעשה, מונע מהעור "להזדקן" על ידי כך שהוא מאט את תהליכי ההזדקנות השונים ובאותה נשימה גם מחדש את תאי העור בפנים. מסיכת החמצן מסייעת לתאים לבצע תחלופה רבה ומהירה יותר, מה שלמעשה מאפשר לעור הפנים להיראות בריא וצעיר יותר. 

קולגן ואלסטין הם בין החומרים המרכזיים האחראיים על מיצוק העור וגם על גמישות העור. שיטת הטיפול הזו שמוענקת על ידי מסיכות חמצן, מסייעות להגברת התהליכים שמביאים ליצירת אותם חומרים, וכך עור הפנים "משנה" את מרקמו. מעבר לכך, הזרמת כמויות חמצן גדולות יותר לפנים, מעניקות לעור אפשרות לספוג כמות גדולה יותר של ויטמינים ועל ידי משפרת את מראה העור. 

החלטתם שאתם מעוניינים לעשות שינוי ולהעניק לעור הפנים שלכם מרקם חדש ומרענן? כל שעליכם לעשות הוא לגשת ולעשות את הטיפול בחמצן על ידי מסיכה! על מנת שהטיפול ייעשה בצורה איכותית וטובה, ולא תתאכזבו מהתוצאות הירודות על אף המחיר ששילמתם, אנו ממליצים לכם לבחור את מרכז הטיפול הטוב ביותר עבורכם – POR LA VIDA. אצלנו תיהנו מעשרות סוגים שונים של טיפולים שלכולם מטרה אחת משותפת – טיפולים לשיפור ולטיפוח מראה הגוף הנשי והגברי כאחד. המטפלים השונים ב- POR LA VIDA, יעניקו לכם את הטיפול האיכותי והמקצועי ביותר שתוכלו לקבל, עדות לכך תראו בתוצאות המרשימות של הטיפולים השונים. אז קדימה למה אתם מחכים? חייגו עוד היום או צרו קשר דרך אתר האינטרנט, והגיעו למכון שידאג להוציא אתכם נקיים, חדשים ויפים יותר – באחריות!