נשמח להיות בקשר

טיפולים קוסמטיים שונים ומגוונים, כבר אינם נחשבים נחלתם של המין הנשי בלבד. כיום יותר ויותר גברים בוחרים לבצע טיפולי קוסמטיקה שונים ומגוונים – החל מטיפולי פדיקור, מניקור וגם טיפולי פנים. מה עליכם להכיר בעולם טיפול הפנים לגבר, ומדוע התחום צבר תאוצה בשנים האחרונות?

טיפולי פנים לגבר 1

הגברים המודרניים של העידן הנוכחי, אינם מסתפקים בחולצה מגוהצת ונעליים מבריקות – הם מחפשים משהו עם ערך מוסף. כיום גברים רבים בוחרים לבצע טיפולים קוסמטיים שונים כמו טיפולי פדיקור, מניקור וטיפולי פנים שונים על מנת לתת מראה יוקרתי ואיכותי מכל הבחינות. טיפולי פנים לגבר, מאפשרים לשדר רצינות ויוקרתיות, דברים שחשובים מאוד היום בעולם העסקים. לא מעט אנשים מתחומים מגוונים ושונים בוחרים לשפר את מראה הפנים שלהם על ידי טיפולי פנים, מתוך הבנה שזה משפר את המראה ומשדר רצינות.

עור הפנים של הגבר חשוף לפגיעות שונות ומגוונות, בעיקר בגלל המרקים השומני שיש לו. כמו כן, מחסור בויטימנים ומינירליים שונים מהווים מקור לבעיות השונות בעור הגבר. אקנה, קמטים בעור וכמובן כתמי שמש שונים – הם רק חלק מהתופעות השונות שעור הגבר עשוי להיחשף אליהן במצבים שונים.

הטיפולים הקוסמטיים המוצעים לגברים מותאמים במיוחד לעור פניו של גבר החווה גילוח יום יומי:

– טיפול פילינג מותאם אישית

– ניקוי עמוק של קומדונים (שחורים)

– טיפול במסכות טבעיות למיצוק, הרגעה וקירור של העור

– החדרה של לחות והזנה לעור

– עיסוי מפנק בשמנים ארומתרפיים.

הטיפולים הללו מעניקים לעור מראה בריא ואיכותי, ומעניקים לו ברק ומראה יוקרתי.


כלל שיטות הטיפול הללו, מעניקות לעור הפנים של הגבר מראה יוקרתי ומרענן, שנשאר לאורך זמן רב. מעבר ליתרונות הקוסמטיים שהטיפולים מעניקים לעור הגבר, טיפולי הפנים האלו מקבילים למסאז בחלקי הגוף השונים: כך הגוף עובר תהליך שיקום והרפייה שמטיב עם הגוף. 


על מנת לקבל שירותי טיפול פנים איכותיים וטובים, שיעניקו לכם את כל היתרונות השונים בשיטת הטיפול הזו, תצטרכו לבחור בחברה טובה ואיכותית. אנו נעניק לכם את הטיפול המקצועי והאיכותי ביותר! אז קדימה, למה אתם מחכים?