נשמח להיות בקשר

החלקת שיער ביתית פראדה

להשיג החלקת שיער מושלמת מבלי לצאת מהבית

כל אישה רוצה להיראות במיטבה, בייחוד אם היא הולכת לכנס או לאירוע חשוב. בימינו נחשב שיער חלק לסמל היופי, ולכן כל אישה שהמראה החיצוני חשוב לה אינה מבזבזת זמן יקר, אלא הולכת למספרה כדי לבצע החלקה. אבל מה אם היו אומרים לכן שאפשר בהחלט לבצע החלקת שיער ביתית ללא כל קושי? זוהי בדיוק המטרה של ערכת ההחלקה הביתית של פראדה – להעניק לכל אחת את ההזדמנות להחליק את שיערה ולהיראות סוכר. 

מדוע כדאי לבחור דווקא בהחלקת שיער פראדה?

אז ממבט ראשון החלקת שיער ביתית פראדה נשמעת כמו חלום שהתגשם. אבל לאחר שהתעוררנו וגילינו שזו אכן האמת, נוכל לבחון את כל היתרונות הטמונים בערכה זו. דבר ראשון, מדובר בהחלקה שאינה מזיקה לשיער ואינה כוללת חומרים כימיים כמו פורמלין. שנית, בעוד ערכות בלתי איכותיות נוטות להבהיר את השיער ולפגוע במראה החיצוני שלו, הרי שלאחר החלקת השיער של פראדה יתקבל אותו צבע שיער בדיוק כמו לפני. כמו כו, ערכת החלקת פראדה האיכותית הזו מתאימה לכל סוגי השיער ומחזיקה מעמד זמן רב. והכי חשוב – הערכה נמכרת באישור משרד הבריאות, כך שכל אישה יכולה להיות שקטה ורגועה, שכן היא יכולה לשמור על שיערה וגם להיות מסמר הערב. 

כך תעבדי עם מחליק שיער

החלטתן לפנק את עצמכן ולרכוש ערכת החלקת שיער ביתית פראדה לראשונה בחייכן. כעת זה רק אתן והמחליק, ללא ספרית שתתקן אתכן. לפיכך, קבלו את כל הטיפים שיעזרו לכם להשתמש במחליק ולצאת עם שיער חלק, בריא ושופע:

  1. להכין את השיער לקראת ההחלקה.

דבר ראשון, עליכן להתכונן לקראת השימוש במחליק. יש לחפוף את השיער באמצעות שמפו ולייבש היטב במייבש שיער. לאחר מכן, חשוב למרוח כמות נדיבה של חומר החלקת פראדה מבלי לסרק את השיער, להמתין בין 40 ל-60 דקות, לייבש את השיער שוב ורק אז להתחיל לעבור עליו עם מחליק. לאחר ההחלקה, יש לחפוף את השיער כעבור 6 שעות. 

  1. מחממים את המחליק.

בזמן שהשיער נמצא בשלבי הייבוש האחרונים שלו, כדאי להתחיל לחמם את המחליק. לא מומלץ לחמם לחום גבוה מדיי או נמוך מדיי. חשוב לבחור בדרך האמצע, כלומר בין 180 ל-210 מעלות, בהתאם לסוג השיער. 

  1. מבצעים את ההחלקה.

את ההחלקה מבצעים בשלבים רבים, על ידי חלוקת השיער לקבוצות שעוביין כ-3 סנטימטרים. יש להצמיד את המחליק כמה שיותר קרוב לגולגולת ולהמשיך עד קצוות השיער, אך להיזהר שלא געת בה, שכן מדובר במכשיר חם מאוד. רצוי לשמור על תנועות אחידות וזהירות לאורך כל ההחלקה.

לתחזק את המחליק

החלקת פראדה עושה את כל ההבדל בין החלקה רגילה להחלקה איכותית, וכל שיש לעשות הוא לשמור על תקינותו של המחליק עד לפעם הבאה. כדאי לנקות את המכשיר לאחר כל החלקה, ובעודו חמים (אך לא חם מדיי), להעביר עליו מטלית לחה בעדינות.